KDYŽ MILUJETE TAŠKY A KABELKY! TOHLE JE DREAM JOB! - Plný úvazek

X Bags Gabriela Prochásková

E-mail: info@xbags.cz

Popis pozice

PRODAVAČ/KA

Pro naši prodejnu X Bags v OC Olympia Plzeň hledáme kolegu či kolegyni na plný úvazek. Nástup dohodou / ihned.
Pozice je vhodná také pro absolventy a studenty.

Náplň práce

  • Prodej cestovních zavazadel, dámských kabelek, kožené a nekožené galanterie a módních doplňků.
  • Příjem a naskladňování nového zboží v prodejně.
  • Obsluha pokladny s platebním terminálem a komunikace se zákazníky.
  • Součástí práce je běžný úklid a částečné aranžmá prodejny.

Nabízíme

  • Práci na hlavní pracovní poměr (HPP).
  • Velice příjemný kolektiv.
  • Práce na krátký – dlouhý týden (12 hod denně).
  • Slevy na zboží X Bags.
  • Placené přesčasy.
  • Placená dovolená.
  • Hrubá mzda 23 000 Kč.

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání (s maturitou/bez) mluvící česky, případně slovensky.
  • Výhodou je znalost používání pokladního systému Pohoda, případně vás rádi zaučíme.
  • Vítáme uchazeče, který je časově flexibilnější, vstřícný, spolehlivý a dochvilný. S ochotou učit se novým věcem, příjemným vystupováním a příjemným vzhledem.
  • Praxe v obdobném sortimentu výhodou, ale není podmínkou, vše se naučíte.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mailu info@xbags.cz nebo zašlete svůj životopis prostřednictvím tohoho formuláře.