Vánoce v Olympii

Nespoléhejte na Ježíška a nakupte vánoční dárky sami.
V Olympii najdete přes 140 obchodů, restaurací a služeb. A k tomu vánoční stánky uvnitř i venku.

Vánoční stromečky i kapři budou! A dárky vám taky zabalíme.
Od 26. litstopadu zakoupíte před OC Olympia Plzeň krásné vánoční stromečky z Benešovska a od 19. prosince kapry z Klatovského rybářství.

Ale už od 1. prosince pro vás otevřeme stánek Balení dárků zdarma. Denně vám zabalíme až tři dárky zakoupené v OC Olympia Plzeň. O další dárky se pak za poplatek postarají ve stánku Giftisimo.

VÁNOČNÍ TRHY A STÁNKY V OLYMPII
V Olympii najdete přes 140 obchodů, restaurací a služeb. Ale před Vánocemi se počet obchodů ještě zvyšuje o Vánoční stánky, které najdete uvnitř centra i před ním:

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ OZDOBY
Pokud nedáte dopustit na pravé foukané skleněné vánoční ozdoby, tak se musíte zastavit právě tady.

DECORIUM
Nepřeberné množství vánočních dekorací a svíček, kde si vybere opravdu každý.

ČOKOLÁDOVÉ NÁŘADÍ
Od 27. listopadu můžete zakoupit netradiční dárky pro všechny kutily – čokoládové nářadí z 58% čokolády.

GIFTISIMO – BALENÍ DÁRKŮ
Krásný dárek je třeba také krásně zabalit. Spolehněte se na profesionální aranžéry z Giftisima. Od 1. do 23. prosince.

SALON SAMUI
Netradiční vánoční dárek v podobě poukazu na tradiční thajskou masáž zakoupíte od 16. prosince.

MEDOVINA APIMED
Sladkého není nikdy dost. Přijďte ochutnat tradiční nebo ochucenou medovinu od výrobce, který je držitelem řady ocenění. Pod vánočním stromečkem udělá radost všem starším 18 let.

HAPPY SOCKS
Ponožky všech možných i nemožných motivů, barev a velikostí. Radost zaručena!

SIRUPY KITL
Přírodní sirupy zakoupíte v Olympii od 7. prosince.

NĚCO NA ZUB
Vína od Šalši, tradice od roku 1796, odrůdová charakteristika pro vinařskou oblast Slovácko, Ilustrované přebaly lahví, domácí cukroví. Darujte víno jinak…

DOMOVINKA
Od 5. prosince můžete udělat radost nejen svým blízkým, ale také dědečkům a babičkám, kteří žádné své blízké už nemají. Senioři z Domovinky mají opravdu jen skromná přání, ale nemají nikoho, kdo by jim je vyplnil. Budete to letos vy?

ZOO PLZEŇ
Nepravidelně otevřený vánoční stánek nabídne limitovanou kolekci dárků a dárkových předmětů s motivy Zoo Plzeň. A kromě toho můžete zakoupit například kalendáře s nádhernými fotkami nebo vstupenky. Dárkem ze Zoo Plzeň uděláte radost!
Stánek bude otevřený v neděli 2. 12., ve čtvrtek a pátek 6. a 7. 12.,  dále od čtvrtka do soboty 13. až 15. 12. a  v pátek a sobotu 20. a 21. 12. 2018.

NESPRESSO
Ještě nemáte Nespresso? To je chyba. A napravit ji můžete u stánku Nespresso. Na výběr je i velké množství kapsí. Nespresso. What else?

OLYMPIA – BALENÍ DÁRKŮ ZDARMA
Od 1. prosince pro vás také otevřeme stánek Balení dárků zdarma. Denně vám zabalíme až tři dárky zakoupené v OC Olympia Plzeň. Další dárky vám pak za poplatek zabalí ve stánku Giftisimo.

VÁNOČNÍ TRHY
Svařák, punč, klobásky, domácí brambůrky, palačinky… Jmelí, proutěné zboží, vlněné ponožky a další… Od 1. prosince před hlavním vchodem do OC Olympia Plzeň.

A taky vánoční stromečky a kapři, ale to už jsme psali nahoře.