Prodejní asistent/ka - poloviční úvazek

TEZENIS Kateřina Havláková

E-mail: katerina.havlakova@calzedonia.cz

Popis pozice

Práce pro ty, kteří se nechtějí nudit! Prodejní asistent/ka – TEZENIS

Znáš Tezenis? Billboardy s Mikolasem Josefem nebo youtuberkou Annou Šulcovou, co na Tebe vykouknou na každém rohu. Cool spodní prádlo a trendy oblečení, co mají za cíl podtrhnout přirozenou krásu a styl našich zákazníků.

Hledáme k sobě do party prodejní asistenty/ky na poloviční pracovní úvazek!

Svědomitá péče o prodejnu a zákazníky je pro nás v Tezenisu klíčem k úspěchu. Nepotřebujeme roky zkušeností a oslnivé životopisy, my se jednoduše ptáme, jestli:

  • také věříš, že úsměv vyvolává úsměv,
  • udržíš systém tam, kde jiní vytvářejí chaos,
  • souhlasíš, že tým prostě musí fungovat jako dobře promazaný stroj.

Odpověď zní: „NO JASNĚ!“? Tak to jsi náš/naše!

 

S námi bude mít Tvoje kariéra styl!

Čeká na Tebe různorodá práce s týmem lidí, kteří Tě nenechají ve štychu. Všichni mají stejný cíl: mít hezkou a uspořádanou prodejnu a tím pádem i zákazníky, kteří odcházejí s plnými taškami. Dobré výsledky prodejny se díky našemu prémiovému systému promítnou do Tvé mzdy.

 

A proč bys měl/a pracovat právě pro nás? Co nás odlišuje od jiných zaměstnavatelů?

  • NENUDÍME SE

Jsme dynamická a flexibilní společnost, jejíž produkty si zamilovaly miliony lidí po celém světě. Na tom se určitě shodneme.

  • NEBOJÍME SE

Udáváme trendy a boříme hranice. Vážně!

  • ROZVÍJÍME SE

Vstřícné pracovní prostředí u nás není jen prázdným pojmem a příležitost k profesnímu růstu není jen frází, která dobře vypadá v inzerátu.

  • JÍME

Nemusíš si dělat hlavu s náklady na obědy. Dáme ti stravenky plně hrazené naší společností v hodnotě 100 Kč/ den – představ si průměrně 2000 Kč čistého měsíčně navíc!

  • UŽÍVÁME SI VOLNÝ ČAS PO SVÉM

Po zkušební době si s námi začneš svobodně užívat svoje benefity. My Ti dáme 600 Kč čistého měsíčně na zdraví, volný čas, sport (včetně „Multisportky“), vzdělávání a kulturu a je jen na Tobě, co a kdy si vybereš.

  • MÁME PLNÝ ŠATNÍK

Vybavíme Tě trendy kousky z našeho sortimentu. Mohlo by se tomu říkat „uniforma“, ale to by v našem případě bylo příliš nudné označení. Sám/sama uvidíš… A když Ti to nebude stačit, můžeš si doplnit šatník i díky naší zaměstnanecké slevě nejen v Tezenisu, ale i Calzedonii a Intimissimi.

Nabízíme celkovou základní odměnu 21.500,- Kč/měs. A s naším progresivním prémiovým systémem si můžeš vydělat až 25.500,- Kč/měs.

Zaujali jsme Tě?

Tak se neboj nové práce a prostředí a pošli nám životopis, všechno Tě naučíme na úvodním školení!