Store Sales Visual Merchandiser

LINDEX Barbora Budinská

E-mail: bara.budinska@lindex.com

Popis pozice

Máte rádi vše na pohled hezké a vizuální? Módu, prodeje a děláte vše pro to, aby se zákazníci cítili skvěle? Chcete být součástí společnosti, která podporuje a inspiruje ženy? Právě teď sháníme Store Sales Visual Merchandisera do našeho týmu na pobočce v OC Olympia Plzeň.

Vaše úloha v týmu.

Jakožto Store Sales Visual Merchandiser jste v týmu expertem na vizuální stránku věcí. Vaším úkolem je prostřednictvím vizuální prezentace prodejny a výloh pozvednout sortiment, koncept i samotnou značku Lindex. Budováním inspirativního prostředí a hledáním nových řešení sehráváte klíčovou roli ve vytváření prostředí prodejny. A co je nejdůležitější – společně se svými kolegy se staráte o to, aby si zákazník z nakupování odnesl ten nejlepší zážitek.

Toto je stálá pozice na 40 hodin týdně, datum nástupu je určeno po dohodě.

Jste to právě vy?

Věříme, že jste kreativní osoba, která miluje módu a interakci se zákazníky. S vaším citem pro detail je pro vás vizuální prezentace hračka a máte tak skvělou schopnost inspirovat ostatní lidi okolo sebe. Motivování a vedení kolegů tak, abyste společně našim zákazníkům vytvořili z návštěvy prodejny inspirativní zážitek, je pro vás naprosto přirozené.

Baví vás pracovat v neustále se měnícím prostředí, kde mate možnost růst a učit se novým věcem. Vedení sebe sama, aktivní seberozvoj a přijímání i poskytování zpětné vazby jsou věci, které znáte dobře. Zajímají vás digitální nástroje a to, jak vám i vašim kolegům mohou pomoci při práci na prodejně. Věříte v soudržnost a motivuje vás možnost ovlivnit jeden druhého. A toto zní pravděpodobně také jako vy:

  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s visual merchandisingem v rámci maloobchodního prodeje nebo s podobnou pozicí v oblasti služeb, výhodou
  • Angličtina, pokročila
  • Sebejistota při práci s digitálními pracovními nástroji
  • Výhodou je vzdělání v oblasti visual merchandising, zkušenosti v módním průmyslu

My jsme Lindex.

V případě, že nás ještě dost dobře neznáte, můžeme vám říct toto: Jsme globální módní společnost ze Švédska a nabízíme dámské a dětské oblečení a spodní prádlo. Existujeme, abychom podporovali a inspirovali ženy po celém světě. Naše oddanost ženám, udržitelnosti a zákazníkům se odráží ve všem, co děláme. Zaměřujeme se na to při každém kroku naší cesty. Cesty k tomu stát se celosvětově zavedenou a udržitelnou módní značkou, kde je digital-first přirozenou součástí naší práce.

V Lindexu je vše, co děláme, poháněno lidmi. A že nás je. Celkově asi 4000 lidí. Jsme jako velká rodina s hodnotami, které nám pomáhají v růstu. A věříme, že je lepší věci dělat společně. Protože dva jsou vice než jeden a společně můžeme mít větší dopad. Pokud to vnímáte stejně, budete nejspíš skvělým členem našeho týmu.

Máte z toho dobrý pocit a chcete se k nám na naší cestě připojit?

Přihlaste se ještě dnes, nemůžeme se totiž dočkat, až se toho o vás dozvíme vice. Jelikož jsme opravdu netrpěliví a co nejdříve chceme najít tu správnou osobu, která se připojí k našemu týmu, budeme kandidáty vybírat postupně. To znamená, že můžeme proces hledání ukončit dříve, než ve stanoveném termínu. A protože chceme, aby bylo vše jednodušší, prosíme vás, abyste se přihlásili v online formuláři.

Seznamte se s některými kolegy z našich prodejen.

https://youtu.be/mzY5WxYSSxo

Svůj žívotopis prosím zasílejte na bara.budinska@lindex.com