Všimli jste si? Rekonstruujeme. Modernizujeme. Aktualizujeme
Zkrátka se vám chceme líbit! 

Ještě pár dnů budeme usilovně pracovat na rekonstrukci v prvním patře v zóně s restauracemi i v přízemí. Ale to hlavní je už hotové a chybějí už doopravdy jen maličkosti.

Práce bylo opravdu hodně, a my vám moc děkujeme, že jste to s námi vydrželi!

Restaurace před rekonstrukcí
Restaurace po rekonstrukci

Zelená stěna i nová restaurace

Všimli jste si, že terasa v prvním patře, která byla využívána jen příležitostně, se proměnila v novou restauraci Sumo Sushi? Kromě toho jsme také o pár metrů posunuli, a hlavně zmodernizovali, dětský koutek Time OutBageterii Boulevard.

A vlastně celé podlaží dostalo nový kabát – spoustu zeleně, pohodlnější sezení rozčleněné na různé zóny, a také krásné toalety.

Je ještě pár věcí, které musíme dodělat, ale k cílové pásce se přibližujeme mílovými kroky.

Podlaha

Vzali jsme to od podlahy! A to doslova. Původní dlažba toho zažila až až, a tak nebylo zbytí – musela pryč. Místo ní je teď skoro kilometr čtvereční nové dlažby.

Stropy

Co by to bylo za rekonstrukci, kdybychom nevybourali pár oken a nějaký ten kus stropu. Změnilo se osvětlení a zase přibyla zeleň. Chceme, abyste se u nás cítili příjemně, a k tomu zeleň patří. Až příště budete odpočívat v našem food courtu, podívejte se nad sebe. Věříme, že vám květiny pod stropem vykouzlí aspoň malý úsměv na rtech.

Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Moderní toalety

Co si budeme povídat, musíme tam všichni. A když už tam musíme, tak ať je to tam hezké, moderní, voňavé a pohodlné. A nemluvíme jen o nových dlaždičkách – změnili jsme kompletně celý půdorys.

Sociální zařízení pro hendikepované, které bylo dříve společné pro ženy i muže, jsme zrušili, a místo toho jsme dámské i pánské toalety v obou patrech uzpůsobili tak, aby byly snadno přístupné i osobám se sníženou pohyblivostí či na vozíku.

Family Room, tedy toalety pro rodiče s malými dětmi, najdete v obou patrech. Jsou vybavené přebalovacím pultem s umyvadlem a oddělenou toaletou i samostatným koutkem s křeslem na kojení.

Parkujeme s přehledem

V Olympii máme skoro dva tisíce parkovacích míst v garážích i na venkovním parkovišti. Aby se vám lépe parkovalo, zprovoznili jsme elektronický parkovací systém. Nebojte, parkování je u nás pořád zdarma! Jen jsme zavedli světelnou navigaci, která vás navede na volné parkovací místo. Zatím jen v garážích, ale ještě letos spustíme sytém i na venkovním parkovišti.

Na parkovišti i v garážích máme také dostatečný počet parkovacích míst pro rodiče s dětmi a osoby se sníženou pohyblivostí. Jsou umístěné vždy co nejblíže vchodům. Mysleli jsme i na bezpečnost, a tak jsou tato místa umístěná vždy tak, aby k vchodu do centra nebylo třeba přecházet silnici.