Všimli jste si? Rekonstruujeme. Modernizujeme. Aktualizujeme
Zkrátka se vám chceme líbit! 

Právě teď usilovně pracujeme v prvním patře v zóně s restauracemi. Terasa, která byla využívána jen příležitostně, se promění v novou restauraci, přesuneme a zmodernizujeme dětský koutek TimeOut a celé podlaží dostane nový kabát - spoustu zeleně, pohodlnější sezení rozčleněné na různé zóny, a také krásné nové toalety. Ostatně toalety budeme rekonstruovat v obou patrech. Horní patro už je téměř hotové. Chybějí jen maličkosti, ale už teď je můžete využívat.

Práce je to hodně, a tak budou jednotlivé etapy probíhat až do prosince. A my vás budeme informovat o novinkách.

Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Bageterie Boulevard v novém. A fungl nový dětský koutek

Za Bageterií Boulavard vyrostla stěna. Původně tam bylo skleněné průčelí a nouzový východ s malou a nepříliš využívanou terasou. Terasu uzavřeme a přestěhujeme do ní Bageterii Boulevard a vznikne tam i zcela nová restaurace Sumo Sushi. Dětský koutek TimeOut o pár metrů posuneme a celý ho zmodernizujeme tak, aby se tam dětem líbilo ještě víc!

Moderní toalety

Co si budeme povídat, musíme tam všichni. A když už tam musíme, tak ať je to tam hezké, moderní, voňavé a pohodlné. A nemluvíme jen o nových dlaždičkách - změníme kompletně celý půdorys.

Rekonstrukce toalet v prvním patře je téměř hotová. Zbývá už jen pár posledních kosmetických úprav. A vrhli jsme se na toalety v přízemí mezi obchody Tezenis a Reserved. K dispozici jsou však druhé toalety v přízemí mezi prodejnami Electro World a Muziker, a také ty fungl nové v prvním patře.

Restaurace po rekonstrukci
Restaurace před rekonstrukcí

Podlaha

Vzali jsme to od podlahy! A to doslova. Původní dlažba už toho zažila až až, a tak nebylo zbytí – musela zkrátka pryč. Zatímco vy se ještě sem tam procházíte po odkrytém betonu, my usilovně pracujeme na tom, abychom mohli novou dlažbu položit. Ostatně část té nové už vidíte. Ještě nás ale čeká broušení, penetrování, instalace rozvodů a bůhvíco ještě. Zkrátka celý skoro kilometr čtvereční nové dlažby se průběžně pokládá a hotový bude v zimě. A bude to stát za to!

Stropy

Co by to bylo za rekonstrukci, kdybychom nevybourali pár oken a nějaký ten kus stropu. Zatímco okna už jsou přesně tam, kde mají být, ze stropů ještě sem tam visí, co nemá, a občas strop chybí úplně. Aspoň se můžete podívat, jak to v takovém obchodním centru vypadá na místech, kam běžný smrtelník nedohlédne.