Nové sezónní drinky a zmrzliny

SZ_1080x1080

Sezónní drinky

Hlavní složkou PINK DRAGON je oblíbený meloun a dračí ovoce. Meloun obsahuje až 95 % vody a pouze 3 % cukru, takže pokud chceš rychle a zdravě uhasit žízeň nebo se jen osvěžit, tento drink je tou pravou volbou. Exotickou barvu mu dodává dračí ovoce, které obsahuje velké množství vitamínů od vitamínu B, C, E, až po antioxidanty, železo, vápník a vlákninu. Pomáhá při hubnutí a posiluje imunitu.

MARACANA je ideální volbou do horkých letních dnů, protože ochlazuje organismus a dodá ti to pravé osvěžení. Maracuja obsahuje z ovoce nejvyšší obsah železa a ananas funguje jako přírodní antioxidant. Společně s mátou si můžeš vychutnat tu pravou osvěžující chuť Maracany.

BENNY BOOSTER je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí udržet štíhlou linii. Drink se skládá převážně z kokosového nápoje JOYA, který neobsahuje žádný cukr a je rostlinného původu. Do drinku přidáváme mango a banán, pro lepší a výraznější chuť.

https://fruitisimo.cz/blog/drinky/letni-bomby-jsou-tu/

Sezónní zmrzliny:

SMETANOVÁ TYČINKA S KARAMELEM zmrzlina v sobě snoubí kombinaci smetany, sušenek a karamelu obohaceného o špetku himalájské soli. Chutí ti bude připomínat známou tyčinku Twix