Nová a letní kolekce

Volnočasové košile letos vstupují do popředí celého outfitu. Oblíbené florální motivy tu ovšem nevystupují do popředí, ba naopak tvoří spíše decentní pozadí a dávají prostor vyniknout jedinečnému materiálu a inovativnímu zpracování. Vybírat můžete ze třech základních siluet, slim, regular a comfort.

Bavlněné kalhoty inspirovaném klasickými jeansy patří k hitům neformální kolekce. Jedinečné pohodlí kalhot zajišťuje uvolněný střih, tvar nohavic i příjemný materiál v podobě bavlny a elastanu. Pohodlné bavlněné kalhoty jsou skvělým základem pro každodenní casual styl a skvěle fungují v kombinaci se separátním sakem a neformální košilí nebo trikem v jednoduchém designu.

Představujeme novou kolekci letních sak z přírodních materiálů nejvyšší kvality, která dodržují jednoduchou barevnost a nechají vyniknout zajímavým vzorům. Lněná saka přes svůj přírodní vzhled a skvělou prodyšnost vynikají vysokou odolností. Letní saka ze lnu a bavlny jsou ideální variantou do teplého počasí.

Polokošile z luxusní egyptské bavlny vás udrží v popředí moderního stylu. Polokošile v pestrých barvách, jednobarevné nebo s melanžovým efektem, ale každá s přirozenou elasticitou. Polokošile poskytují maximální pohodlí při zachování vzhledu luxusní pleteniny.