Hledáme vedoucí prodejny - Plný úvazek

Nanu-Nana Petra Felklová

E-mail: petra.felklova@nanu-nana.de

Popis pozice

NANU-NANA hledá vedoucí prodejny (ž/m)

Co Vás u nás čeká?

Napínavá a různorodá činnost v prodeji s možností uplatnění vlastních nápadů a rozhodnutí.

Vaší náplní práce bude kromě hospodaření se zbožím, uspořádání a organizace prodejny také vedení a rozvoj zaměstnanců.

Kdo jsme?

Nanu-Nana je mezinárodně činný podnik z Německa, který provozuje přes 300 prodejen v Německu, Rakousku a České Republice.

Jsme specialisté na dárkové předměty a bytové doplňky. Naším stále se měnícím sortimentem podle nejaktuálnějších trendů nabízíme našim zákazníkům stále nový zážitek z prodeje.

Co bychom rádi nalezli u Vás?

Jste pozitivní a otevřená osobnost schopná převzít zodpovědnost. Máte ukončené odborné vyučení a zkušenosti s prací ve vedoucí pozici. Neponecháváte nic náhodě a ráda přiložíte ruku k dílu, abyste dosáhla vytyčeného cíle.

Proč se Vaše nasazení vyplatí?

Nabízíme Vám jisté zaměstnání, přátelské kolegy, zdravou míru samostatnosti a zodpovědnosti a možnost rozvoje Vaší kariéry.

Kromě toho 25 dní dovolené a stravenky plně hrazené zaměstnavatelem.

Vzbudili jsme Váš zájem?

Neváhejte nás kontaktovat.