Asistent(ka) prodeje - Plný úvazek

Steilmann Jolana Sochorová

E-mail: kariera@steilmann.cz

Popis pozice

Nabízíme

  • Zajímavou práci
  • Možnost profesního růstu (vedoucí směny)
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Zajímavé firemní benefity

  • Práci v malém dynamickém kolektivu s rodinnou atmosférou
  • Odborné proškolení
  • 12 hod směny, krátký/dlouhý týden
  • Nástup možný ihned

Náplň práce

  • prezentace a prodej zboží
  • poradenství, odborná obsluha zákazníka
  • aktivní komunikace se zákazníkem
  • doplňování, třídění a dárkové balení zboží
  • dodržování postupů, firemní strategie, zodpovědnost za vystavené zboží

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, praxe v oboru vítána, není však podmínkou
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • Profesionální péči o naše zákazníky tzn. ochota, vstřícnost, příjemné vystupování
  • Zájem o sortiment, ochota učit se nové věci
  • Kreativitu a zručnost
  • Spolehlivost+
  • Reprezentativní vzhled i vystupování, smysl pro týmovou práci

CV prosím posílat na kariera@steilmann.cz