Prodávejte sportovní módu v HORSEFEATHERS - Plný úvazek

Horsefeathers

Popis pozice

STORE ASSISTANT – HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR

Hledáme motivovaného a energického jedince, který/á se zapojí do našeho plzeňského teamu a bude se podílet na budování dobrého jména našeho plzeňského obchodu. Nabízíme odpovídající platové ohodnocení, pozitivní a neformální pracovní prostředí a možnost profesního růstu.

POPIS POZICE:

  • Aktivní prodej, servis zákazníkům
  • Administrativní úkony spojené s chodem obchodu
  • Starost o vzhled obchodu a vystavení produktů
  • Účast na lokálních marketingových aktivitách obchodu
  • Práce se zbožím a hotovostí

POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI A ZKUŠENOSTI:

  • Příjemné a komunikativní vystupování
  • Pečlivost a cit pro detail
  • Organizovaný a samostatný přístup
  • Teamová práce
  • Motivovanost
  • Spolehlivost
  • Schopnost komunikace v ANJ slovem
  • Orientace ve světě boardsportů výhodou

Typ pracovního úvazku: Hlavní pracovní poměr
Místo výkonu práce: OC Olympia Plzeň

Zašli nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém uveď proč chceš pracovat právě pro značku Horsefeathers a proč jsi zrovna ty vhodným kandidátem na tuto pozici. Mail: info@horsefeathers-store.eu

Značka Horsefeathers clothing patří mezi nejvýznamnější české výrobce oblečení pro zimní sporty a volný čas s působností ve více jak 25 zemích světa. Od prvního dne, kdy v roce 1989 v Britské Kolumbii vznikla myšlenka Horsefeathers, za ní stál snowboarding. Ten nepopsatelný pocit z ježdění a zároveň to, že člověk patří do této jedinečné komunity. Ze snowboardingu vznikla i první outerwearová kolekce, která měla splňovat naše potřeby na produkty, které na trhu chyběly. A tak je to i dnes, snowboarding nás provází neustále, je součástí naší DNA a našich produktů. Pokud sdílíš naše nadšení, zajímají tě boardsports, dění kolem nich a chceš se podílet na budování značky Horsefeathers, tak právě teď hledáme nového kolegu na pozici Store Assistant pro náš obchod v Plzni.