PRODAVAČ/KA V ALPINE PRO

ALPINE PRO

Popis pozice

ALPINE PRO, a.s.
Jsme ryze česká firma. Jsme jedním z leaderů na trhu s outdoorovým oblečením, obuví a doplňky.
Už od roku 2009 oblékáme olympioniky. Nejraději spolupracujeme s usměvavými a příjemnými lidmi, snažíme se prací bavit – máte to také tak? Láká Vás práce pro přední českou sportovní značku? Pak možná hledáme právě Vás!

PRODAVAČ / POKLADNÍ OC Olympia Plzeň

Náplní vaší práce bude:

  • pomáhat zákazníkům s výběrem produktů, radit s vrstvením nebo funkčností materiálů a předávat informace o novinkách i výhodných nákupech
  • zpracovávat na pokladně hotovostní i bezhotovostní operace, přijímat dárkové poukázky a pracovat s věrnostním ALPlNE PROgramem
  • být aktivní součástí týmu a podílet se na běžném chodu prodejny (doplňováni zboží, úklid atd.)

NABÍZÍME VÁM:

  • základní mzdu 19.000 Kč
  • obratový bonus až 3.750 Kč a provozní bonus až 2.100 Kč
  • roční a mimořádné bonusy
  • věrnostní bonus již po odpracování 2 let u společnosti
  • výrazné zaměstnanecké slevy
  • stravenky v hodnotě 105 Kč
  • pracovní oblečení a občerstvení na pracovišti

OČEKÁVÁME

  • kolegyni/kolegu s přívětivým vystupováním a pozitivním přístupem k práci i kolegům
  • spolehlivost a zodpovědnost – budete součástí silné značky
  • znalost obchodního prostředí a práce na pokladně i PC je velkou výhodou

V případě vašeho zájmu zašlete prosím svůj životopis na e-mail shop.plzen@alpinepro.cz, nebo můžete osobně navštívit naši prodejnu.